ارسال پاسخ
تعداد بازدید 1053
نویسنده پیام
zarei آفلاین

مدیر انجمن
ارسال‌ها : 444
عضویت: 5 /5 /1392
محل زندگی: تهران
تشکرها : 177
تشکر شده : 248
مصاحبه دکترای دانشگاه آزاد رشته مدیریت رسانه
مدیریت رسانه:
👆
📡 برگزاری جلسات #مصاحبه علمی آزمون ورودی #دکتری ۹۵ با مدیریت دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه

تعدادی از اعضای هیات علمی دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه از ابتدای هفته گذشته (۲۰ تیرماه) در مجمع نیایش دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی حضور یافته و در حال مصاحبه گرفتن از داوطلبان دعوت شده به مصاحبه دکترا هستند.

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه، مسوولیت انجام مصاحبه علمی با دعوت شدگان به مصاحبه دکترا در سه رشته #علوم_ارتباطات، #مدیریت_رسانه و #فرهنگ_و_ارتباطات در سراسر کشور با دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه است که مسوولیت مصاحبه گروه ارتباطات، فرهنگ و ارتباطات را دکتر #سید_وحید_عقیلی رئیس این دانشکده بر عهده دارد.

همچنین دکتر #علی‌اکبر_فرهنگی مسوولیت مصاحبه گروه مدیریت رسانه را عهده دار است.

دکتر #محمدرضا_رسولی، دکتر #سید_محمد_دادگران، دکتر #نسترن_خواجه‌نوری، دکتر #سید_علی_رحمان_زاده، دکتر #اکبر_نصرالهی و دکتر #تژا_میرفخرایی از جمله اعضای هیات علمی دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه هستند که در مجمع نیایش حضور دارند.

علاوه بر اعضای هیات علمی دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه افرادی همچون دکتر #محمد_سلطانی_فر، دکتر #عطاالله_ابطحی و دکتر #افسانه_مظفری برای گرفتن مصاحبه از دعوت شدگان در مجمع نیایش حضور دارند.

مصاحبه علمی با داوطلبان دعوت شده به مصاحبه دکتری در رشته‌های مدیریت رسانه، علوم ارتباطات و فرهنگ و ارتباطات از ۲۰ تیرماه آغاز شده و تا پایان هفته جاری ادامه خواهد داشت.

امضای کاربر : سر آن ندارد امشب كه برآيد آفتابي
تو خود آفتاب خود باش و طلسم كار بشكن
دوشنبه 28 تیر 1395 - 23:33
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ارسال پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :